Psychoterapia Wrocław:

Psychoterapia we Wrocławiu prowadzona jest przez Jakuba Mikołajczaka (Dowiedz się więcej). To psychoterapeuta, któremu najbliższy jest nurt humanistyczno-egzystencjalny. W swojej pracy wykorzystuje Terapię skoncentrowaną na osobie, stworzoną przez Carla Rogersa oraz Logoterapię autorstwa Viktora Frankla. Posiada certyfikat z logoterapii, akredytowany przez Instytut Viktora Frankla w Wiedniu. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Propozycja współpracy:

Konsultacja: 190 zł / 50 min.

Psychoterapia indywidualna: 190 zł / 50 min.

Zapraszam Państwa do gabinetu we Wrocławiu we wtorki i czwartki w godzinach 15:00-20:00.

Adres: ul. Tęczowa 78/1D. 

Psychoterapia Wrocław:
– rejestracja telefoniczna: 697-333-790
– rejestracja mailowa: kontakt@opusanima.pl

Dlaczego psychoterapia?

Bardzo często, podczas pierwszej wizyty u psychoterapeuty, trudno określić jeden powód, dla którego dana osoba zdecydowała się na wizytę. Można jednak wskazać jeden element, który jest wspólny dla wszystkich odwiedzających gabinet psychoterapeuty: to osoby, które cierpią, chcą lepiej zrozumieć co się z nimi dzieje i zmienić swoje życie na lepsze. Właśnie w tym pomaga psychoterapia. Pozwala zajrzeć w głąb siebie, zauważyć i zrozumieć własne potrzeby i uczucia oraz wychwycić problemy, które wprowadzają zamęt do codziennego życia.

Wiele osób w trakcie psychoterapii uświadamia sobie, dlaczego tak trudno dogadać im się z innymi ludźmi. Te osoby odkrywają, dlaczego nie potrafią cieszyć się życiem, mimo iż  pozornie niczego w nim nie brakuje. Psychoterapeuta staje się wtedy towarzyszem w podróży, której celem jest zbliżenie się do prawdziwego siebie. Pomaga w odkryciu odpowiedzi na pytanie: kim jestem i co naprawdę jest dla mnie ważne?

Gabinet psychoterapeutyczny to miejsce, w którym osoba go odwiedzająca może doświadczyć bezwarunkowej akceptacji i empatycznego kontaktu, a dzięki temu podzielić się wszystkim tym, co leży jej na sercu. Zyskuje szansę, aby skontaktować się z uczuciami i emocjami, które być może skrywała przez większość swojego dotychczasowego życia. Psychoterapia to proces, który pomaga w stawaniu się prawdziwym sobą.

Zapisz się